A A+ A++ K K K K

Finał Regionalnej Gali Lodołamaczy 2019

Dodano: 11 września 2019

10 września w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się Regionalna Gala Konkursu Lodołamacze 2019. Samorząd województwa dolnośląskiego reprezentowała Bogusława Kulińska, zastępca dyrektora Wydziału Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

W stolicy Górnego Śląska wyróżnione zostały osoby i instytucje z województw: lubuskiego, dolnośląskiego opolskiego i śląskiego. Była to już 14. edycja konkursu dedykowanego pracodawcom zatrudniającym osoby z niepełnosprawnościami. Przystąpiło do niego już ponad 4500 firm, a ponad 590 przedsiębiorstw odebrało w nim nagrody.

W tym roku wielu laureatów i wyróżnionych pochodzi z Dolnego Śląska. To tylko potwierdza, że nasz region z roku na rok staje się bardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, a na jego terenie prowadzonych jest wiele działań aktywizujących środowisko ludzi dotkniętych różnorakimi dysfunkcjami.

- W imieniu Cezarego Przybylskiego, marszałka Dolnego Śląska oraz całego zarządu serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym. Jestem przekonany, że Lodołamacze będą dodawały sił w dalszej pracy służącej poprawie sytuacji osób z niepełnosprawnościami w naszym regionie - podsumowuje Paweł Parus, pełnomocnik marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do zapoznania się z listą nagrodzonych osób i instytucji.

LAUREACI REGIONALNEJ GALI LODOŁAMACZY 2019

Kategoria: Zakład Pracy Chronionej Kategoria: Otwarty Rynek Kategoria: Instytucja Kategoria: Przyjazna Przestrzeń Kategoria: Zdrowa Firma Kategoria: Dziennikarz bez Barier SUPER LODOŁAMACZ 2019

LODOŁAMACZ SPECJALNY 2019
Łukasz Malaczewski

Finał Regionalnej Gali Lodołamaczy 2019

Finał Regionalnej Gali Lodołamaczy 2019

Finał Regionalnej Gali Lodołamaczy 2019

Finał Regionalnej Gali Lodołamaczy 2019

Finał Regionalnej Gali Lodołamaczy 2019

Kontakt

Osoby zainteresowane Zaproszenie na spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 004 (parter)
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk